top of page

2010 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, bina değerini artırmak ve apartman girişlerine şık bir görünüm sağlamak amacıyla, özel tasarım posta kutuları üreten genç ruhlu bir şirkettir.

Firmamızın ana müşteri grupları, Türk ve yabancı inşaat şirketleri, kamu kuruluşları, apartman yönetimleri ile toptancılardan oluşmaktadır.

Türkiye’nin Posta Kutusu üreticisi Jacoba Garcia, bugün modern üretim tesislerinde bina ve siteler için Posta Kutusu çözümleri üretiyor.

 

Posta Kutusu çözümlerimizin malzeme, işçilik ve üretim süreçlerinin kalitesini dünya standartlarına yükseltmeyi sürdürüyoruz. Güncel tasarım trendlerini yansıtan yeni ürünlerle değişen zevklere hitap ediyoruz. Hayatın dinamizmini takip ederek yaşam alanlarında ihtiyaç duyduğunuz yeni fonksiyonlarla koleksiyonumuzu çeşitlendiriyoruz.

 

Ürün gamımızı yeni ürünlerle geliştirirken, Posta Kutusu üretimine ilk günkü heyecanımızla devam etmekteyiz. Kurulduğundan bu yana otomasyon ve inovasyona yatırım yapan bir şirket olarak, 2007’de dünyanın kısıtlı kaynaklarını daha az tüketmek amacıyla yalın üretim yaklaşımını benimsedik. Malzemenin kalitesini artırdıkça kütlesini azalttık, %12 oranında israfı ortadan kaldırdık.

Şirketimiz, Türkiye’deki tüm noktalara kendi araçlarıyla ürün teslimatı ve montaj yapmaktadır.

Neden Farklıyız?
– Projelerin ihtiyaçlarına göre özel tasarımlar
– Apartman konseptiyle uyumlu ürünler
– Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun ürün çeşitliliği
– Yurt içi ve yurt dışı projelerine uygun çözümler
– Zamanında teslimat ve montaj

ISO 10002 Kalite Yönetimi - Müşteri Memnuniyeti
sign up
bottom of page